Salvador Vert Flat Vista Mar Aparthotel
| Simbassäng Bassäng | Privat strand Strand | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Salvador Vert Flat Vista Mar Aparthotel, som har en pool, ligger i distriktet Armacao och ungefär 25 minuters gångavstånd från Igreja Sao Francisco.
Det här hotellet, som ligger 2 km från Church of Our Lady of Light, erbjuder närhet till Takegawara onsen, som ligger cirka 6 km bort. Gästerna kan besöka Valentine Garden, som finns ungefär 30 minuters gångavstånd från hotellet. I området finns också natursevärdheter som Joventino Silva stadspark, som ligger 4 km från Vert Flat Vista Mar Aparthotel i Salvador.
Rummen har balkong tillsammans med luftkonditionering, samt plattskärms-TV med satellitkanaler.
Restaurangen Boi Preto Grill är belägen cirka 12 minuters promenad bort och serverar japanska rätter.
- Lokala sevärdheter
- Church of Our Lady of Light2843 km
- Igreja Sao Francisco2259 km
- Teatro Jorge Amado2876 km
- Praia da Pituba3759 km
- Centro Cultural dos Correios2340 km
- Valentine Garden2194 km
- Pedralbes köpcenter4741 km
- Flygplatser
- Luis Eduardo Magalhaes flygplats18 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Bassäng
- Strand
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det parkeringsplatser vid Salvador Vert Flat Vista Mar Aparthotel?
Parkering finns på Salvador Vert Flat Vista Mar Aparthotel gratis. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på Salvador Vert Flat Vista Mar Aparthotel?
Gästerna på Salvador Vert Flat Vista Mar Aparthotel måste checka ut till 10:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Salvador Vert Flat Vista Mar Aparthotel?
Det genomsnittliga priset för ett rum i Salvador Vert Flat Vista Mar Aparthotel är 58$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - ❓
Vilken typ av pool finns det på det här hotellet?
Det här hotellet har en pool.